• ירטל מעליות

  לקוחות נכבדים,
  חברת ירטל מברכת אתכם על החלטתכם לפעול על מנת לקדם ולשפר את איכות ונוחות חייכם בהוספת מעלית לבניינכם. אנחנו נסייע לכם להגיע למטרה - 

  לחיצה על כפתור המעלית בביתכם.
  +קרא עוד
 • ירטל מעליות

  חושבים על הכל.
  בחברת ירטל מומחים בבדיקת האפשרויות והתאמת צרכים ודרישות הלקוחות היום ובעתיד לאלה אשר עלולים להזדקק למעלית וזאת בזכות הצוות המקצועי עם ניסיון של 25 שנים בהתקנת מעליות ו-15 שנות ניסיון בהוספת מעליות בבניינים קיימים. הם עושים את ההבדל בין בחירה לבחירה נכונה.
  +קרא עוד
 • ירטל מעליות

  הטכנולוגי ביותר, הבטוח ביותר ובעיצוב מודרני ואיכותי - בזכות ניסיון עשיר בתכנון הנדסי מורכב, בעיצוב מושלם וייחודי בהתאמה לדרישת הלקוח.
  +קרא עוד
 • 1
 • 2
 • 3

בדיקת היתכנות

1

חדרי המדרגות שונים מבניין לבניין, גם אם לכאורה קיים דמיון או זהות בין חדרי המדרגות השונים כל חדר מדרגות הוא ייחודי ובעל מידות משלו.about-contact-image

כל סנטימטר במידות חדר המדרגות עושה את ההבדל והשוני בתוצאה. מתבצעת בבניין עבודת חייט המתאימה את הפיר והמעלית על פי מידותיו מדויקות של חדר המדרגות / הבניין ומנצלת כל מילימטר לטובת קבלת תוצאה אופטימלית מקסימלית. המטרה להשיג את תא המעלית הגדול ביותר האפשרי, וקבלת מדרגות נוחות ובטיחותיות.

נציג החברה אשר בדק מאות חדרי מדרגות יהיה עמכם בקשר וילווה אתכם צעד אחר צעד לקראת הגשמת הביצוע .

נציג חברת ירטל, יבדוק וימדוד את חדר המדרגות שלכם.

על פי נתוני הבניין תיערך בדיקת היתכנות. לדיירי הבניין תינתן חוות דעת אם אפשרי להוסיף מעלית לבניין וכן אפשרויות שונות לביצוע לבחירת הדיירים, החברה תיתן המלצתה לאפשרות האופטימאלית המקסימאלית והטובה ביותר לבניין ללא תשלום. ירטל תיתן הצעת מחיר המפרטת את העבודות לביצוע, ציוד המעלית, זמני ביצוע של כל העבודות (בניית הפיר, הוספת המעלית, שיפוץ ושדרוג), אבני דרך לתשלום ועלות הפרויקט.חברת ירטל:

הבניין יזמין את נציג חברת ירטל לאסיפת דיירים על מנת לתת הסברים הבהרות ולענות לשאלות.

נציג חברת ירטל ילווה את הדיירים בסיור מודרך בבניינים שבצענו בהם הוספת מעלית להמחשה.

נציג חברת ירטל יסייע בהבאת הדיירים לידי החלטה וחתימה על הסכם לביצוע העבודות. רצוי שמשא ומתן יעשה מול הנציגות שנבחרה ע"י הדיירים באסיפה.

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה,
בברכה,
ירטל מעליות הנדסת מעליות, התקנה אחזקה ושיפוץ מעליות , בניית פירים ושיפוץ בניינים