בדיקת היתכנות

חדרי המדרגות שונים מבניין לבניין, גם אם לכאורה קיים דמיון או זהות בין חדרי המדרגות השונים כל חדר מדרגות הוא ייחודי ובעל מידות משלו.

כל סנטימטר במידות חדר המדרגות עושה את ההבדל והשוני בתוצאה. מתבצעת בבניין עבודת חייט המתאימה את הפיר והמעלית על פי מידותיו מדויקות של חדר המדרגות / הבניין ומנצלת כל מילימטר לטובת קבלת תוצאה אופטימלית מקסימלית. המטרה להשיג את תא המעלית הגדול ביותר האפשרי, וקבלת מדרגות נוחות ובטיחותיות. נציג החברה אשר בדק מאות חדרי מדרגות יהיה עמכם בקשר וילווה אתכם צעד אחר צעד לקראת הגשמת הביצוע . נציג חברת ירטל, יבדוק וימדוד את חדר המדרגות שלכם.

על פי נתוני הבניין תיערך בדיקת היתכנות. לדיירי הבניין תינתן חוות דעת אם אפשרי להוסיף מעלית לבניין וכן אפשרויות שונות לביצוע לבחירת הדיירים, החברה תיתן המלצתה לאפשרות האופטימאלית המקסימאלית והטובה ביותר לבניין ללא תשלום. ירטל תיתן הצעת מחיר המפרטת את העבודות לביצוע, ציוד המעלית, זמני ביצוע של כל העבודות (בניית הפיר, הוספת המעלית, שיפוץ ושדרוג), אבני דרך לתשלום ועלות הפרויקט.

חברת מעליות ירטל

חברת ירטל

הבניין יזמין את נציג חברת ירטל לאסיפת דיירים על מנת לתת הסברים הבהרות ולענות לשאלות.

נציג חברת ירטל ילווה את הדיירים בסיור מודרך בבניינים שבצענו בהם הוספת מעלית להמחשה.
 נציג חברת ירטל יסייע בהבאת הדיירים לידי החלטה וחתימה על הסכם לביצוע העבודות. רצוי שמשא ומתן יעשה מול הנציגות שנבחרה ע"י הדיירים באסיפה. אנו מאחלים לכם הצלחה רבה,

ירטל חברת מעליות

בואו לקבל הצעה משתלמת במיוחד

נשמח לעמוד לרשותכם ולתת לכם ייעוץ חינם