בניית מעליות

בניית מעלית היא צורך אקוטי בבניינים ישנים שבהם לא היה לצורך זה תכנון מראש. אך העובדה שהדיירים מתבגרים וקשה להם לעלות במדרגות מדרבנת רבים מהם לבצע פרויקט של בניית מעלית כדי לא לעבור דירה.

שיפוץ של מבנים וותיקים

בבניינים הוותיקים לא בוצע תכנון של בניית מעלית כיוון שאופציה זו כמעט לא הייתה קיימת בעבר. אך עם השנים המעלית הייתה לצורך אקוטי ולא למותרות ולכן הדיירים במבנים רבים בוחנים אפשרות זו. השיטה המומלצת עבור בניית מעלית בבניין קיים היא להיות בקשר עם חברת מעליות מקצועית, אשר עוסקת בתחום המעליות כדי לקבל ממנה הצעת מחיר מפורטת שכוללת תכנון ובנייה של מעלית.

כיוון שלא קיים במבנים הישנים פיר עבור המעלית, בוחנים אנשי המקצוע כמה וכמה אופציות של מיקומים כדי למצוא את האופציה שבה יש את המקום הרחב ביותר עבור בנייה של מעלית. לא אחת לצורך כך יש לבצע שינוי גיאומטרי במבנה, כמו בנייה של קיר או הריסה של קיר שהוא דקורטיבי והוא אינו קיר תומך וכך יהיה הרבה יותר מקום עבור בניית מעלית רחבה.

לאחר שלב התכנון המדוקדק קובעים את לוח הזמנים עבור בניית מעלית, את העלויות והחברה המקצועית מקדמת את כל התהליכים ההנדסיים והמנהליים לצורך כך.

נוחות מקסימלית בבית פרטי

לקוחות אשר בונים בית פרטי שיש בו כמה קומות, כמו קומת המרתף, קומת הקרקע, קומת החדרים ועליית הגג, מוסיפים להליך התכנון גם בניית מעלית בבית פרטי. בדרך זו קל מאד לכולם לנוע מקומה לקומה, במיוחד אם מדובר באנשים מבוגרים או נכים. אין מדובר במותרות אלא בצורך בסיסי כיוון שבחיי היום יום כל מי שגר בבית פרטי עולה ויורד הרבה מאד פעמים והדבר בהחלט מכביד על רבים מהם.

חברה מקצועית בתחום של בניית מעלית, מבצעת פרויקטים מסוג זה לעיתים תכופות ולכן הם מודעים למיקום שהוא הנכון ביותר עבור הקמת המעלית לרווחת בני הבית.

אם אתם מעוניינים לבצע מיזם של בניית מעלית בבית פרטי או במבנה מגורים, השאירו פרטים והמומחים שלנו ישמחו לסייע.

שירותים נוספים: 

חברת מעליות ירטל
ירטל חברת מעליות

בואו לקבל הצעה משתלמת במיוחד

נשמח לעמוד לרשותכם ולתת לכם ייעוץ חינם