החלפת מעליות

במבנים ישנים פועלת מעלית שהותקנה לפני שנים רבות. עם הזמן והבלאי הטבעי היא נשחקת וקיים צורך לבצע החלפת מעלית.

חשיבה על החלפת מעליות

פרויקט של החלפת מעלית הוא מיזם הנדסי רחב היקף שגם העלויות שלו הן גבוהות. כיוון שהדיירים הם אלו שמשלמים עבור המעלית החדשה, הם מבצעים כמה פעולות הכנה כדי לבצע את המיזם הנכון והמקצועי ביותר.

בשלב ראשון הם מבקשים המלצה מחברים או קרובי משפחה אשר ביצעו לאחרונה פרויקט של החלפת מעלית במבנה המגורים שלהם. הם בוחנים את המוניטין של החברה ואת העבודה המקצועית שבוצעה בבניין מגורים זה.

עמידה בלוחות הזמנים

כאשר מבצעים פרויקט של התקנת מעלית, עמידה בלוח הזמנים היא נושא אקוטי כיוון שהמטרה היא שהכול יהיה מתוכנן מראש לפרטי פרטים, וכך פרק הזמן שבו הדיירים יצטרכו לעלות במדרגות יהיה קצר ככל האפשר.

לכן חברי הוועד בודקים לגבי החלפת מעלית שבוצעה בבניין מגורים אחר, האם העבודה בוצעה על פי לוח הזמנים והאם השכנים היו מרוצים מהמהלך של העבודה, כך שהזמן שבו הם התנהלו ללא מעלית פעילה היה מינימלי.

תכנון מעלית חדשה

כאשר מדובר על החלפת מעלית, זה קורה בדרך כלל בפיר הקיים. אך יש מצבים שבהם המעלית הישנה הייתה מאד קטנה ויש רצון להזמין כעת מעלית גדולה יותר. המהנדסים בוחנים כמה וכמה אופציות של מיקומים עבור מעלית חדשה ובסופו של דבר הם מקבלים החלטה על מיקום מסוים שבו יש מקום להתקין מעלית גדולה וזאת לאחר ביצוע שיפוץ שמאפשר זאת.

הרצון ליצור שינוי

שכנות בבניין היא אג'נדה חברתית חשובה, החשיבה והעשייה המשותפת של כל הדיירים היא צורך חשוב לחיים החברתיים המשותפים שלהם. לכן חברה שעוסקה בנושא החלפת מעלית משתפת את נציגי הדיירים בכל ההתלבטויות, כדי להגיע לתוצאה המושלמת לרווחת הדיירים.

אם אתם מעוניינים לבצע פרויקט הכולל התקנה של מעלית חדשה במקום המעלית הקיימת, יש לנו הרבה מאד רעיונות מקוריים ויצירתיים בתחום זה. השאירו כאן את הפרטים שלכם ונשוחח אתכם בקרוב כדי שתבחרו את האופציה שהיא המועדפת עליכם.

שירותים נוספים: 

למה זה משתלם לי
ירטל מעליות

בואו לקבל הצעה משתלמת במיוחד

נשמח לעמוד לרשותכם ולתת לכם ייעוץ חינם