התקנת מעליות

התקנת מעליות היא פעולה הנדסית מורכבת ולכן המומחים בתחום זה בוחנים את המבנה ההנדסי של כל בניין, כדי לתכנן עבורו את המעלית הרחבה והמתאימה ביותר לרווחתם של הדיירים.

חברת התקנת מעליות בבניין קיים

כאשר אתם מחפשים חברה של התקנת מעליות בבניין קיים, יש כמה דברים חשובים שיש לשים אליהן לב. מהו הרזומה של החברה, היכן הם התקינו מעליות והאם הדיירים שבעי רצון מהניהול המקצועי ומהתוצאה של המעלית שמשרתת אותם באופן מושלם, מהעלויות ההוגנות והסטנדרטים הגבוהים של הבנייה.

חשוב לקבל המלצות על חברת מעליות מומלצת מסוג זה שמתייחסות לכל פרויקט באופן אינדיבידואלי ולא מבצעות תכנון סטנדרטי לכל מקום. המטרה היא להתאים את המבנה הגדול ביותר של המעלית, על פי המיקום שהוא הנכון ביותר כך שתהיה גישה נוחה לדיירים.

תמ"א 38

במיזמים רבים של תמ"א 38 מוסיפים יסודות למבנה ומחזקים יסודות קיימים וזאת כדי לחזק את המבנה לקראת רעידת אדמה אפשרית. לאור החיזוק, המהנדסים מאשרים לבנות עוד כמה קומות מעל המבנה הקיים ולהוסיף לעיתים חדר כמו ממ"ד לכל דירה ומרפסת. לאור העובדה שהבניין יהיה כעת גבוה יותר, חייבים להוסיף גם התקנת מעליות בבניין קיים.

הבניינים הישנים לא הותאמו מראש להימצאותה של מעלית ולכן יש למצוא את המיקום האופטימלי של התקנת מעליות בבניין קיים. לא אחת המקום הזה יוצר צורך לבצע פעולות בנייה כדי ליצור את הנישה המיטבית. לכן לצורך התקנת מעליות מבצעים את עבודות הבנייה הנדרשות וכך יוצרים התאמה ספציפית למבנה מגורים זה.

יש מקרים שהמהנדסים מחליטים על מעלית פנימית רחבה ויש מקרים שהאופציה היחידה היא התקנת מעליות בבניין קיים. בשני המקרים המהנדסים מודעים לעובדה שיש צורך במעלית רחבה כך שכמה שכנים יוכלו לעלות יחד ולא מעלית צרה וקטנה אשר מגבילה את כמות הנוסעים. לכן על פי הצורך מבצעים שיפוץ של הבניין ומתאימים את המבנה לצורך.

אם אתם בשלב של תכנון שיפוץ רוחבי במבנה ואתם מעוניינים להוסיף התקנת מעליות, השאירו כאן את הפרטים שלכם וצוות המומחים שלנו יתאמו סיור מקצועי במבנה, כדי לראות את מצבו ולחשוב יחד על הפתרון המושלם עבורכם.

שירותים נוספים: 

חברת מעליות ירטל
ירטל חברת מעליות

בואו לקבל הצעה משתלמת במיוחד

נשמח לעמוד לרשותכם ולתת לכם ייעוץ חינם