מעלית משא

מעלית משא היא משאית אשר מיועדת להרמת ולהורדת משאות כבדים ובדרך כל אינה מיועדת לנסיעה של בני אדם, מלבד מי שמלווה את המשאות הללו.

הצורך בהימצאותן של מעליות משא

יש מקומות עבודה שבהם יש פריטים רבים וכבדים שאמורים לעלות ולרדת במעלית ולכן המגמה היא להפריד אותם מהמעליות האחרות שמטרתן היא העלאת והורדת נוסעים. מעלית משא קיימת במפעלים שבהם מעלים חומרי גלם לצורך הייצור ובשלב מאוחר יותר מורידים במעלית את המוצרים המוגמרים.

מעלית משא משמשת גם את העובדים ברשתות השיווק אשר מעלים ומורידים סחורות לאורך כל היום. מעבירים למחסנים סחורה שמגיעה מהספקים השונים ומעבירים לחנות המכירה את המלאי הדרוש לשימוש שוטף.

מעלית משא במקומות הומים

מעלית משא קיימת גם בבתי מלון גדולים, בשדות התעופה, בנמלי הים ובמקומות רבים נוספים. לא אחת יש צורך לבצע התקנה של מעלית משא נוספת ולכן המהנדסים בוחנים זאת. הם מביאים בחשבון כמה פרמטרים כדי ליצור את המקום הנכון ביותר עבור פיר להתקנת המעלית החדשה. מעבר לכך נבחנים נושאים טכניים מהותיים כמו גודלה של המעלית והמשקל שלה יחד עם המשקל המקסימלי שהיא מסוגלת לשאת.

מעלית משא מחיר

קיימים כמה פרמטרים אשר על פיהם קובעים את מעלית משא מחיר. הדבר קשור בגודלה של המעלית המשקל שהיא מסוגלת לשאת יחד עם משקלה של המעלית עצמה, המיקום שלה אם מדובר במקום שהוא בתוך המבנה או מחוצה לו. כמו כן הנראות הנדרשת של מעלית משא כדי להגן עליה בעת הרמת והורדת משאות, שהם בעלי גדלים לא סטנדרטים שעלולים לפגוע בשלמותה של המעלית.

מעלית משא מחיר היא סביב 100,000 ₪ ובמקרים רבים גם הרבה מעבר לכך. הספק יעניק הצעת מחיר מפורטת של העלויות כמו עלות המעלית עצמה, עלות ההתקנה, כמות שעות העבודה, אם יש צורך לבצע הכנה של חשמלאי ועוד.

שלבי תכנון של מעלית חדשה

רק מהנדסים מומחים בנישה ספציפית זו של מעליות, יודעים כיצד לתכנן כראוי פרויקט מסוג זה. לכן הם בוחנים בקפידה אם הדבר אפשרי ואם כן באילו צעדים זה כרוך, כדי ליצור את המבנה האופטימלי והבטיחותי ביותר בהתאם לצורך של הגורם המזמין.

אם יש לכם צורך במשאית משא ראשונה או תוספת של מעלית מסוג זה במקום העבודה, השאירו כאן את הפרטים שלכם ונציג שלנו יתאם אתכם מועד לסיור בשטח, כדי לראות את העובדות ולהסיק מסקנות מקצועיות.

שירותים נוספים: 

התקנת מעלית משא
ירטל חברת מעליות

בואו לקבל הצעה משתלמת במיוחד

נשמח לעמוד לרשותכם ולתת לכם ייעוץ חינם