אחזקת מעליות

מעליות בכל מבנה מגורים או משרדים הם מרכיב מרכזי בנוחותם של הדיירים, אשר עולים ויורדים במעלית לעיתים תכופות.

השימוש במעלית במבנה

בכל בניין יש חשיבות לעובדה שהמעלית תהיה תקינה כדי לא לשבש את חיי היום יום של הדיירים. הם עולים ויורדים עם ילדים קטנים, קניות, ציוד ועוד וללא מעלית תקינה הם יצטרכו לעלות ברגל. יש שכנים שלא יכולים לעלות במדרגות עקב גילם או נכותם ולכן הדבר יוצר בעייתיות רבה. לאור כל הסיבות האלו וועד הבית או חברת הניהול מקפידים על כך שהמעליות יהיו תקינות ולכן הם מבצעים באופן קבוע אחזקת מעליות.

חברה לאחזקת מעליות

חברה מעליות שמבצעת אחזקת מעליות במבנים רבים, מורכבת מצוותים מקצועיים של עובדים אשר למדו תחום זה והם מכירים אותו באופן רוחבי. לאור המיומנות הגבוהה שלהם הם פותרים כל בעיה לא רק לטווח הקצר אלא לטווח הארוך. הם תמיד חושבים קדימה על ההשלכות של בעיות טכניות ספציפיות ובהתאם לכך הם מבצעים אחזקת מעליות שתחזיק מעמד לתקופה ארוכה.

אחזקה מונעת של המעליות

כדי ליהנות ממעלית תקינה לאורך זמן, טכנאי המעליות מבצעים באופן קבוע אחזקה מונעת. הם מגיעים באופן קבוע אחת לתקופה כדי לבדוק את המעלית באופן מקיף ומעמיק. כך הם מגלים אם יש בלאי בחלפים מסוימים, שחיקה של פעולת המעלית עקב בעיה מסוימת ועוד. בהתאם לכך הם מבצעים את הפעולות הטכניות הנדרשות. קיימים גם חלפים שהם אקוטיים ולכן מחליפים אותם בכל פרק זמן קבוע כדי להגן על המעלית.

טכנאי המעליות הם אנשים ערניים מאד, בעת אחזקת מעליות הם מקדישים תשומת לב רבה לכל ממצא חריג ובהתאם לכך מוצאים עבורו את הפתרון המתאים ביותר. כאשר הם מגיעים לבניין בעקבות קריאת שירות לאור תקלה, הם עושים כל שניתן כדי לתקן את המעלית בהקדם לרווחת הדיירים.

אם יש לכם מעלית או מעליות במבנה המגורים או המשרדים שלכם, נשמח להעניק לכם שירות מקצועי יוצא דופן, כדי שיהיו מינימום של תקלות במעליות. השאירו כאן את פרטי ההתקשרות שלכם ומומחה מטעמנו ישוחח אתכם.

שירותים נוספים: 

חברת מעליות ירטל
ירטל חברת מעליות

בואו לקבל הצעה משתלמת במיוחד

נשמח לעמוד לרשותכם ולתת לכם ייעוץ חינם