אחזקת מעליות

בין אם אתם מתגוררים בבניין בו ישנה מעלית לבין אם החלטתם להתקין מעלית חדשה או להחליף את המעלית הישנה במעלית חדשה, זהו תחום אשר חייב להיות מתוחזק באופן שותף על מנת למנוע תקלות ואי סידוריות ונזקים אשר עלולים להופיע עקב אי תחזוקה או תחזוקה לקויה.

על מנת לתחזק מעלית באופן מקצועי ויעיל מומלץ לפנות לחברת מעליות מקצועית אשר מציעה שירות זה.
אנו בחברת ירטל מעליות מציעים לכם שירותי אחזקת מעליות מקצועיים על ידי צוות מנוסה ובעל ניסיון בתחום מזה 15 שנים וביצעו פרויקטים רבים.

מהי תחזוקה של מעלית ומה היא כוללת?

תחזוקת מעלית הוא הליך המתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומקצועיים בתחום המעליות, שמטרתם להבטיח את הבטיחות, תקינות והאמינות של המעלית במבנה שלכם.

תחזוקת מעלית בדרך כלל כוללת בדיקות תקופתיות, טיפולים שוטפים, תיקונים במידת הצורך, החלפת חלקים במידה וניזוקו, ניקיון של המעלית, שימון של חלקים מכניים שונים על מנת שימשיכו לפעול באופן חלק כיוונים של גבהים ועוד.

תחזוקת מעליות נעשית על ידי אנשי מקצוע של חברות מעליות אשר פועלות בהתאם להנחיות של היצרן, תקני הבטיחות המחייבים ולדרישות הלקוח.

קראו גם על איך לקבלת המלצות של אחזקת מעליות

השימוש במעלית במבנה

בכל בניין יש חשיבות לעובדה שהמעלית תהיה תקינה כדי לא לשבש את חיי היום יום של הדיירים. הם עולים ויורדים עם ילדים קטנים, קניות, ציוד ועוד וללא מעלית תקינה הם יצטרכו לעלות ברגל. יש שכנים שלא יכולים לעלות במדרגות עקב גילם או נכותם ולכן הדבר יוצר בעייתיות רבה. לאור כל הסיבות האלו וועד הבית או חברת הניהול מקפידים על כך שהמעליות יהיו תקינות ולכן הם מבצעים באופן קבוע אחזקת מעליות.

כמה עולה אחזקת מעלית?

העלות של אחזקת מעליות משתנה בהתאם לכמות של המעליות הקיימות בבניין, גודל המעלית, לסוג של המעלית,  לשנת הקמתה, למספר הקומות, לסוג השירותים הנדרשים עבור התחזוקה ולחברת האחזקה שבחרתם.

  • עלות חודשית עבור אחזקת מעליות החל מ-350 ₪ בלבד! המחיר תלוי בסוג המעלית ובדרישות נוספות אשר ציינו קודם לכן.
  • ישנם הסדרים נוספים חודשיים או שנתיים בהתאם לצורך שלכם ובהתאם לחברת המעליות אשר מציעה את שירותיה.

מוזמנים לקרוא גם בנושא:

יתרונות באחזקת מעליות

  • אחזקת מעליות על ידי חברה מקצועית, מונעת תקלות במעלית ומבטיחה את תקינותה של המעלית.
  • אחזקת מעלית יעילה ואחראית יכולה לחסוך בעלויות התחזוקה השנתיות של המעלית, ובעלויות התיקונים הדרושים במקרה של נזק.
  • אחזקת מעלית ישנה או מיושנת יכולה לשדרג את המעלית ולהאריך את חיי השרות שלה.

חברה לאחזקת מעליות

חברה מעליות שמבצעת אחזקת מעליות במבנים רבים, מורכבת מצוותים מקצועיים של עובדים אשר למדו תחום זה והם מכירים אותו באופן רוחבי. לאור המיומנות הגבוהה שלהם הם פותרים כל בעיה לא רק לטווח הקצר אלא לטווח הארוך. הם תמיד חושבים קדימה על ההשלכות של בעיות טכניות ספציפיות ובהתאם לכך הם מבצעים אחזקת מעליות שתחזיק מעמד לתקופה ארוכה.

אחזקה מונעת של המעליות

כדי ליהנות ממעלית תקינה לאורך זמן, טכנאי המעליות מבצעים באופן קבוע אחזקה מונעת. הם מגיעים באופן קבוע אחת לתקופה כדי לבדוק את המעלית באופן מקיף ומעמיק. כך הם מגלים אם יש בלאי בחלפים מסוימים, שחיקה של פעולת המעלית עקב בעיה מסוימת ועוד. בהתאם לכך הם מבצעים את הפעולות הטכניות הנדרשות. קיימים גם חלפים שהם אקוטיים ולכן מחליפים אותם בכל פרק זמן קבוע כדי להגן על המעלית.

טכנאי המעליות הם אנשים ערניים מאד, בעת אחזקת מעליות הם מקדישים תשומת לב רבה לכל ממצא חריג ובהתאם לכך מוצאים עבורו את הפתרון המתאים ביותר. כאשר הם מגיעים לבניין בעקבות קריאת שירות לאור תקלה, הם עושים כל שניתן כדי לתקן את המעלית בהקדם לרווחת הדיירים.

אם יש לכם מעלית או מעליות במבנה המגורים או המשרדים שלכם, נשמח להעניק לכם שירות מקצועי יוצא דופן, כדי שיהיו מינימום של תקלות במעליות. השאירו כאן את פרטי ההתקשרות שלכם ומומחה מטעמנו ישוחח אתכם.

שירותים נוספים: 

חברת מעליות ירטל
ירטל חברת מעליות

בואו לקבל הצעה משתלמת במיוחד

נשמח לעמוד לרשותכם ולתת לכם ייעוץ חינם