מומחה מעליות

אם הגעתם לשלב שבו יש הסכמה על התקנת מעלית בבניין שלכם, חשוב שתבחרו את החברה הנכונה לביצוע המשימה, ושיהיה לכם ייעוץ וליווי של מומחה מעליות. תפקידו הוא חשוב ביותר הן לבעל הנכס ולכל משתמשי המעלית.

חשיבותה של מעלית

הבנייה לגובה נפוצה מאוד במדינת ישראל ותפקידה לאפשר פתרונות אכלוס לאנשים רבים יותר על שטח קטן יותר וכך אפשר להגדיל את שטחי המגורים ולהוסיף עוד ועוד דירות ככל שעולה גודלה של האוכלוסייה נדרשות עוד דירות והבניינים ממשיכים לצמוח לגובה בעיקר באזור המרכז שכל שטח נדל"ני בו הוא יקר ובעלי הקרקע, היזמים והקבלנים מעוניינים למקסם את הרווח.

מעלית בכל מבנה

בעוד הבניינים החדשים גבוהים ומאובזרים במעליות, בעבר בניינים נבנו ללא מעליות. החוק קובע כי בניינים שגובהם מעל 13 מ' מחויבים במעלית אבל גם הגרים בניינים נמוכים יותר יכולים ליהנות מהתקנת מעלית לאחר התייעצות עם מומחה מעליות. היתרונות של המעלית היא האפשרות לשפר את איכות הדיור בלי לעבור דירה, לאפשר לדיירי הבניין הוותיקים שהזדקנו עם השנים איכות חיים ונגישות קלה יותר. מומחה מעליות יוכל לקבוע מה אפשרויות הבניין להתקנת מעלית במבנים וותיקים.

מומחה מעליות בכל פרויקט

מעליות דורשות תחזוקה שוטפת כדי לשמור על תקינותן ועל בטיחות הנוסעים בהן. כדי למנוע תקלות כמו עצירה פתאומית, חוסר תפקוד או חלילה נפילה של המעלית חשוב לוודא שהמעליות עוברות ביקורת תקופתית על פי החוק וכל טיפול שלהן נעשה תחת פיקוח של מומחה מעליות שמכיר את המעלית ולא טכנאי מזדמן שמקצועיותו בתחום המעליות לא מובטחת לכם.

התקנת מעלית חדשה משדרגת את ערך הנכס שלכם והופכת אותו לאטרקטיבי לעומת בניינים חסרי מעלית, גם החלפת מעלית בבניין בו קיימת מעלית ישנה יכולה להעלות את ערך הנכס. חשוב לזכור שהליך הוספת מעלית או החלפתה מאפשר שיפוץ כללי של הבניין בין שבמסגרת תוכנית תמ"א שבה מוסיפים קומות או על פי החלטתם המהנדסים. כדאי להתייעץ עם מומחה מעליות כדי להבין מה מתאים לבניין בהיבט הטכני ומהי הדרך הנכונה לקדם את התהליך.

בטיחות ומקצועיות של מעליות

חברת מעליות ירטל היא בעלת ניסיון של מעל 30 שנה בתחום המעליות. התקנת מעלית, הוספת מעלית או החלפה, כל מה שתרצו לבצע אנחנו נעזור לכם ונלווה את הפרויקט עד לסיומו המוצלח. השאירו לנו פרטי התקשרות ואנחנו נחזור אליכם בהקדם ואתם כבר יכולים להתחיל לחלום על בניין עם מעלית.

שירותים נוספים: 

חברת מעליות ירטל
ירטל חברת מעליות

בואו לקבל הצעה משתלמת במיוחד

נשמח לעמוד לרשותכם ולתת לכם ייעוץ חינם